O nas

Klub Gold Wellness Fitness & Gym to trzy kondygnacje luksusowej przestrzeni, na której dysponujemy najlepszym światowym sprzętem uznanych producentów. Jednak nawet najlepsze maszyny to nie wszystko…

Naszą siłą są ludzie, trenerzy należący do ścisłej czołówki specjalistów od kształtowania sylwetki, którzy prowadzą treningi personalne oraz zajęcia grupowe. Interesuje nas więcej, niż tylko dbałość o piękne kształty. Tu liczy się Państwa zadowolenie z komfortu ćwiczeń, bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki najlepszych instruktorów.

Poznaj nas

Zapraszamy do Naszej galerii zdjęć oraz do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć ruchowych.

Strefa Fitness -> Galeria

Strefa Fitness -> Rozkład zajęć -> Opis zajęć ruchowych

  Dlaczego My?

  Atmosfera

  Indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów i niezwykła, energetyczna oraz przyjazna atmosfera.

  Sprzęt

  Posiadamy profesjonalny sprzęt do zajęć fitness, którego nie znajdziesz nigdzie w okolicy.

  Oferta

  Oferujemy bogaty wachlarz zajęć grupowych, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i lepszą kondycję. Obok rozbudowanej oferty zajęć, mamy profesjonalną, pełną pasji kadrę instruktorów, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w świat fitnessu.

   

  Miło nam poinformować, że w Naszym Klubie honorujemy karty Multisport Plus. Zapraszamy serdecznie na siłownię, zajęcia fitness oraz saunę.

  Nowoczesny budynek

  Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną i wentylowaną sale do ćwiczeń oraz przestronne przebieralnie, o wysokim standardzie z dostępem do sauny.

  Nasze podejście

  Nasz Klub jest miejscem, w którym spędzisz swój czas w sposób aktywny, korzystając z usług najwyższej jakości, w komforcie i miłej atmosferze.

  Tutaj zapomnisz o stresie i zregenerujesz siły. Aktywność realizowana przez klientów Klubu Fitness w Kwidzynie może mieć charakter rekreacyjny, sportowy bądź rehabilitacyjny, gdyż Gold Wellness Fitness & Gym spełnienia Twoje oczekiwania i potrzeby dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej i trenerskiej, profesjonalny sprzęt oraz programy zajęć dostosowane do każdego klienta. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej osoby – rozpoczynając od programu wprowadzającego dla każdego członka Klubu, poprzez programy ćwiczeń i żywienia dopasowane do klienta uwzględniając etap wtajemniczenia fitnessowego. Nasi trenerzy przygotują dla Ciebie program treningowy, a następnie zadbają o Twój postęp w dążeniu do realizacji postawionego sobie celu

  Referencje